Log in | Register
Forum > Foreign Languages / Subcommunities > Thread

יש כאן ישראלים?

May 31, 2023 - permalink

קיצון ? אממ אני נמשך לכל סוגי הנשים השריריות כצה שפחות אחוז שומן בגוף . גם , vascular וגם בודיבילדריות כבדות. אין משהו נגיש בזירה הבינלאומית .... אולי כאלו שאפשר לתקשר איתן דרך יוטיוב בתגובות... נשים ישראליות לא ראיתי עדיין כאלו ברשת אני נמשך גם לנשים גבוהות.1.90 ומעלה שהן לא שריריות וזה עוד יותר נדיר משריריות

[deleted]
Jun 01, 2023 - permalink

אם יש אישה במכון כושר בגובה סביר עם גוף בנוי אבל לא לוקחת חומרים ולכן היא לא גדולה גדולה. לא מספיק מבחינתך?

Jun 01, 2023 - permalink

Vascular מספיק מאוד לא משנה גודל , לא יודע מה הסיבה...

Jul 11, 2023 - permalink

לאחרונה אני שם לב שמגיעות לארץ הרבה נשים שעושות סשנים של האבקות עכשיו רובן עושות גם סשנים של הערצת שרירים לא יודע אם מישהו פה מחברי הפורום עוקב אחרי זה אבל ממליץ מאוד לעקוב כי יש כבר כמה בארץ אולי הם לא הכי יפות אבל הם שריריות ומאוד חזקות כמו שאנחנו אוהבים המחיר הוא לא זול אבל ההשקעה שווה למי שרוצה להגשים חלום

Jul 11, 2023 - permalink

מישהו חשב לפנות פעם אל רקדניות? במיוחד מחול מודרני. להן יש גוף חזק, ומסת שריר רצינית עבור נשים שלא מתעסקות בהרמת משקולות.

Jul 11, 2023 - permalink

מה זאת אומרת לפנות אליהן ? אני לא חושב שסתם בחורה שרירית רנדומלית תסכים לעשות סשן חחח אלא אם כן היא עוסקת בזה

Jul 11, 2023 - permalink

לא כל בחורה שרירית רנדומלית, כולל מפתחות גוף, תרוץ על הרעיון לעשות סשן עם תוכן מיני מובהק. כמובן, תלוי בצרכים שלה, והתמריץ שמציעים לה. אולי יש ספורטאיות מסוגי בפורט שונים באונליפאנס, או כל אתר אחר, שתרצינה לעשות סשנים. יש רקדניות חזקות מאוד, עם פיגורה רצינית, שחבל על הזמן. הכרתי מישהי לפני שנים שבחיים לא היתה מסכימה לצלם תוכן מיני, עד שיום אחת שמעה שיש ביקוש מסויים, ואז היא דרשה סכומים כאילו מינימום קייט אפטון.

Jul 12, 2023 - permalink

תחפשו את לולה הארדקור מוכנה לעשות הכל

Jul 12, 2023 - permalink

היית אצלה בסשן?

Jul 12, 2023 - edited Jul 15, 2023 - permalink

,לא היא הייתה אמורה להגיע אבל היא ביטלה.

Jul 15, 2023 - permalink

תגידו מישהו ראה פה באתר את אושרת מלכה? לא שמעתי עליה אף פעם לפני

Jul 15, 2023 - permalink

לא על מי מדובר?

Jul 15, 2023 - permalink

בחורה שהעלו תמונה שלה פה באתר

Jul 15, 2023 - permalink

תגידו נראלכם אפשר למצוא בחורה שרירית בטינדר? כאילו אופציה כזאת לעשות סינון רק לכאלו שמתאמנות או עם שרירים? בחיים לא השתמשתי בזה אבל חשבתי אולי להתחיל אם זה יגביר את הסיכוי להכיר אחת

Jul 16, 2023 - permalink

כן מצאתי מישהי כזאת

Jul 16, 2023 - permalink

וואלה? ויצא לך מזה משהו? מישהי שרירית או סתם חובבת חדכ וכאלה בשביל תמונות אינסטגרם?

Jul 16, 2023 - permalink

בחורה בקטגורית ביקיני מברזיל Vascular לא הייתי ממליץ לך להשתמש בזה. להתרחק כמו אש

Jul 16, 2023 - permalink

לא הבנתי אותך כל-כך

Jul 16, 2023 - permalink

מצטער הטקסט פה על הפנים. אני השתמשתי בטינדר הוצאתי על זה המון כסף אני מתבייש להגיד לך כמה , האפליקציה הזאת תגרום לך להוציא כסף כמו הימורים . אתה צריך לעשות מנוי פרימיום שם , דבר שנותן לך אופציה לראות כרטיסים מכל העולם , בברזיל אתה תוכל להתקל בבנות כאלה , רק אחת הצלחתי להכיר והיא מקטגוריה של ביקיני לגבי איך שהיא נראית , יש לה ידיים שריריות זאת אומרת שיש ורידים בידיים לא יותר מזה

Jul 29, 2023 - permalink

יש פה דיון מעניין, בנוגע למשיכה לנשים שריריות בלבד https://www.girlswithmuscle.com/forum/thread/...

Aug 24, 2023 - edited Aug 24, 2023 - permalink

https://www.girlswithmuscle.com/1979660/ בחורה שהייתה במסיבה שהייתי בה גם

יש קצה חוט מי זאת? חייב להגיד שלפני הקורונה כשהתאמנתי בחדכ רגיל (כבר שנים מהבית) היו שם מדי פעם בחורות מנופחות וגם באמת חזקות, לא כמו הדחלילות שלרוב מעלים לפה מישראל. לא חשבתי להתחיל איתן כי זה היה נראה לי בסיס מוזר לקשר, אבל אם היו אז, יש כנראה גם היום.

Oct 02, 2023 - permalink

ערב טוב , מעניין אותי לשמוע מכם, האם יש פה עוד חבר'ה כמוני שהם רווקים מעל גיל 30 מהסיבות המובנות?

אם כן הייתי שמח לשמוע להיות בגילאים כאלה רווק גורר השלכות מאוד קדות - זה גם מסר לצעירים יותר.

וכן , אני יודע שכבר כתבו בעבר פוסטים דומים.

Oct 03, 2023 - edited Oct 03, 2023 - permalink

שאלה לכל מי שמפרסם פה תמונות של בנות: האם פנתה אליכם מישהי שביקשה להוריד את התמונה שלה? או שהיא הגיבה בצורה חיובית יותר? או אולי, מישהו שצילמ/ה את התמונה...

[deleted]
Oct 04, 2023 - permalink

מזמין אתכם להיכנס בדחיפות לתמונות שהעלתי עכשיו. ילדה בשם אורייה שחגגה 17 השבוע ואולי כבר האישה החזקה בישראל

Oct 04, 2023 - permalink

לא ייאמן !!! איזה סוסה!!

« first < prev Page 5 of 7 next > last »