Log in | Register
Forum > Foreign Languages / Subcommunities > Thread

יש כאן ישראלים?

Dec 26, 2023 - permalink

מישהי מהאונלי פאנס לעשות איתה סשן?

לא ספציפית מהאונלי פאנס, למשל mrs treasure אם היא לא הייתה פורשת קורטני אולסון

Dec 26, 2023 - permalink

קורטני אולסון לא פרשה ראיתי שהיא אמורה להגיע לארץ במאי דיברנו במייל אמרה שאם המלחמה תמשך כנראה שלא תגיע רציתי לקבוע איתה סשן של Muscle worship

Dec 26, 2023 - permalink

Anastasia Leonova בארץ עכשיו. תנסה

לא הבנתי האם היא בארץ פיסית עכשיו לסשנים?

Dec 26, 2023 - permalink

יש לה חבר ישראלי . דמות מוכרת בסצנת פיתוח הגוף המקורי זה למה היא פה. קשה להאמין שאדם שהגיע לבקר את הבן זוג שלה יעשה דבר כזה..

Feb 13, 2024 - edited Feb 13, 2024 - permalink

היי חבר׳ה רוצה לשתף אתכם בדילמה שיש לי יש לי חברה כבר שבעה חודשים, אני מאוהב בה בטירוף, אולי היא לא באדיבילדרית, אבל היא כן מתאמנת, בעיקר רגליים אבל גם פלג גוף עליון, יש לה רגליים באמת גדולות וחזקות אפשר להגיד שהיא Thick לפעמים אני מצליח לגרום לה להרים אותי( היפטראסט פעם אחת וסקוואט) ולפעמים אנחנו הולכים מכות וכיף שהיא נותנת פייט אין בן אדם בעולם שיודע על ה״פטיש״ הזה לנשים שריריות ולאקטים דומיננטיים/גבריים(אפילו כשהיא נוהגת ושמה לי יד על הירך זה עושה לי את זה) אני מתלבט אם לשתף אותה בזה או לא, מה דעתכם? מצד אחד אם זה לא יישמע מוזר בעיניה אני איהנה הרבה יותר מדברים מהסוג הזה ומצד שני אם זה יתקבל מוזר גם המעט שהיא כן עושה עכשיו כבר לא יהיה מה דעתכם?

Feb 13, 2024 - edited Mar 02, 2024 - permalink

שתף אותה. היא יודעת שאתה נמשך, והיא יודעת למה. תכניס אותה בסוד העניינים, ותאמר לה מדי פעם שאתה רוצה לנסות רעיון כזה או אחרת. אל תראה לה כבר בהתחלה תכנים שאתה צורך ברשת בנושא. מקסימום תחקרו את הנושא ביחד, ותן לה לגלות את הנושא גם לבד.

לעולם אל תשפוך עליה את כל המידע בבת אחת, ואל תנסה דברים קיצוניים כבר בהתחלה. גם אם היא מציעה.

כמו כן ,בן אדם, כדאי לפסק קצת יותר את מה שאתה כותב עם יותר מפסיקים וסימני שאלה. תשקול להוסיף נקודה בסוף משפט 😉

Feb 18, 2024 - permalink

מחזק את הבחור מעליי אני בעד שתשתף אותה אני יכול להגיד לך שהייתי שבזוגיות עם מישהי ששיתפתי אותה למשיכה שלי לנשים שריריות והיא לאט לאט נפתחה לזה והייתה עושה לי פלקסינג גם כי היא ידעה שזה מדליק אותי ואני רק הרווחתי מזה

Mar 02, 2024 - permalink

מישהו צפה אתמול בתוכנית של שי שטרן בכאן 11? ניקול רובנוביץ’ התארחה שם. ראיתי שהיא הרימה את אורי גולטיב. לא הצלחתי לצפות בשאר.

« first < prev Page 7 of 7 next > last »