Log in | Register
Forum > Foreign Languages / Subcommunities > Thread

🇹🇷 Turkey and Azerbaijan 🇦🇿

Jan 06, 2022 - permalink

Note for people who don't speak Turkish or Azerbaijani: This subcommunity's main languages will be Turkish and Azerbaijani. But everyone else (especially other Turkic people) are free to post in English too.

Selam herkese!

Bu grubu, sitedeki Türkleri bir araya getirip kendi ana dillerinde rahatça konuşup paylaşım yapabilecekleri bir yer olması adına açıyorum. Gelenler, kendileri hakkında birkaç cümle yazdıktan sonra entry girmeye başlayabilirler.

Benim ismim Emre, 25 yaşındayım. Ergenliğimin erken dönemlerinden beridir kaslı ve güçlü kadınlara karşı özel bir ilgim var. Vücutlarını çok güzel ve çekici buluyorum. Diğer güzel kadınları da çekici bulsam da, kaslı ve fit bir vücudun bende uyandırdığı hisleri başka bir şey uyandıramıyor. İdeal bulduğum kas miktarı bikini ile figure arasında ve yağ oranı olarak off-season kadınları seviyorum.

Benim gibi, kaslı kadınlara ilgi duyan insanlarla tanışmak istiyorum.

Jan 19, 2022 - permalink

Oo türklerde varmış:)

Jan 19, 2022 - permalink

Oo türklerde varmış:)

Olmaz mı :)

Jan 21, 2022 - permalink

Bende 28 yaşımdayım bende kaslı kızları çekici buluyorum etrafta neredeyse yok denecek kadar az olsalarda

Jan 21, 2022 - permalink

Türkiye'de ağırlık kaldıran kadın neredeyse hiç yok maalesef. Ama Deniz Saypınar, Simge Tutku Topçu gibi çok güzel vücutlu kadınlarımız da var.

Jan 21, 2022 - permalink

evet bir tek onlar var

Jan 22, 2022 - permalink

Hiç etrafında kaslı arkadaşın veya kız arkadaşın oldu mu ?

Jan 22, 2022 - permalink

Sadece lisede bir kız vardı. Spora gidiyordu düzenli. Kasları belirgin değildi ama duyduğuma göre bayağı sertti. Boyu nisbeten uzun, güzel bir kızdı. Ortalama bir erkek kadar da güçlüydü bence.

Hani şu boş pet şişeyi kıvırıp içindeki havayı sıkıştırıp kapağı birden açıp patlatırlar ya, işte bu kız onu yapardı sık sık. Pet şişe bildiğin can çekişirdi, kapak da direk tavana uçardı zaten. Grip strength dedikleri kavrama gücü özellikle yüksekti kızın.

Jan 22, 2022 - permalink

Benim lisede ve orta sonda vardı ikiside kuz arkadaşımdı ve ikiside bağ bahce çiftlik işlerinde ailelerine yardim eserlerdi ve benden daha kaslilardi özellikle kolları çok iyi ve güçlüydü

Jan 22, 2022 - permalink

Bilek güreşi vs yaptın mı herhangi biriyle, ya da yaptığını gördün mü?

Jan 22, 2022 - permalink

Ikisiylede sayısız yapmışımdır

Jan 22, 2022 - permalink

Yaptıklarınıda gördüm özellikle orta sondaki asarı güçlü biriydi

Jan 22, 2022 - permalink

Ben güçlü bir kızla yapmadım hiç ama yapmak isterdim çok.

Jan 22, 2022 - permalink

Benim ikiside kaslıydı ama lisedekiyle çok bilek güreşi yapıyoduk sağla çoğunlukla berabere kalıyoduk bazen onun veya benim yendigim oluyodu ama solla hep o yeniyodu. Kol kasları düzenli ağırlık kaldıran birininkiler kadar iyiydi. Iyi kas vardı ve çok çekişmeli geciyodu

Jan 22, 2022 - permalink

Kolları, April Rincones'in şu hali gibi anladığım kadarıyla.

April'in de eski bir röportajını okumuştum, çalıştığı iş yerinde ağır eşyalar taşıyormuş sürekli, onlarla yapmış bu kolları, ağırlık kaldırmıyormuş galiba baştan.

Jan 22, 2022 - permalink

Bicepsleri bukadar ama ön kol kasları ve bileği bu kızdan çok daha kalındı

Jan 22, 2022 - permalink

Çapa gibi aletleri kullanmaktan bilekleri çelik gibi olmuştur zaten. Önkolları da bundan daha büyükse işin çok zor bilek güreşinde.

Bir keresinde dondurmacıda çalışan 25-30 yaşlarında bi kadın görmüştüm ben de. Önkolları çok gelişmişti her gün sert dondurma koymaktan. Dondurma koyarken önkolundaki kaslar liflerine kadar görünüyordu.

Jan 22, 2022 - permalink

Olabilir onunda öyleydi on kol kasları çok iriydi bilekleri çok kalındı ilk bilek güreşi yapmamızın sebebidir benimkilerden daha kalındı dikkatimi çekti bicepslerine baktım onlarda iri bilek güreşi yapalım demiştim

Jan 23, 2022 - permalink

ilk göz ağrıların kimlerdi ? :)

Yani demek istediğim internette görüp, vücutlarına hayran kalıp, takip etmeye başladığın ilk kadınlar hangileriydi?

Ben ilk Cindy Phillips ve Britt Miller'i bulmuştum. Sonra Nicole Berg, Erica Cordie, Zuzana Light, Jelena Abbou, Wendy Lindquist'i bulup onları takip etmeye başlamıştım. Özellikle Zuzana Light'ın bende yeri ayrı, bodyrock.tv videolarından beri takip ediyorum. Çok güzel bir kadın. Erica da son derece çekici.

Jan 24, 2022 - permalink

Zuzana light wendy lindquist erica cordie benimde favorilerim olmuştu ilk wendy lindquisti buldum

Nov 19, 2022 - permalink

Sanırım buradaki n şanslı kişi benim. Hem eşim amatör güreş ve judo yaptı hem de bilek güreşine ilgili. Ayrıca halk Eğitim merkezindeki kadınlara spor eğitimi verdiği için bazılarıyla güreş yaparken izleme şansım oluyor. Hem de birlikte antrenman yapıyoruz.

Nov 21, 2022 - permalink

Sanırım buradaki n şanslı kişi benim. Hem eşim amatör güreş ve judo yaptı hem de bilek güreşine ilgili. Ayrıca halk Eğitim merkezindeki kadınlara spor eğitimi verdiği için bazılarıyla güreş yaparken izleme şansım oluyor. Hem de birlikte antrenman yapıyoruz.

Gerçekten şanslısın. Sporcu kadınlar zaten çok az Türkiye'de, bunlardan birisinin 7/24 hayatında olması gayet güzel bir şey.

Dec 03, 2022 - permalink

Sitede çok fazla Türk yok sanırım.

Dec 04, 2022 - permalink

Evet Ama var :)

Mar 05, 2023 - permalink

Selam herkese

« first < prev Page 1 of 2 next > last »