Log in | Register
Forum > Foreign Languages / Subcommunities > Thread

🇵🇱Poland🇵🇱

Dec 08, 2021 - permalink

Cześć.

Dec 11, 2021 - permalink

Siemanko!

Dec 25, 2021 - permalink

Cześć wam!

[deleted]
Jan 05, 2022 - permalink

Witam!

Jan 08, 2022 - permalink

Siemanko!

Jan 12, 2022 - permalink

cześć

Jan 26, 2022 - permalink

cześć.

Jan 27, 2022 - permalink

Cześć

Mar 24, 2022 - permalink

Nie sądziłem, że aż tylu naszych tutaj przesiaduje

Mar 24, 2022 - permalink

Siema

Mar 24, 2022 - permalink
Deleted by freakpeak
Mar 25, 2022 - permalink

Nie sądziłem, że aż tylu naszych tutaj przesiaduje

A widzisz, pozory, nas jest wszędzie dużo, ale się nie chwalimy ;)

Mar 26, 2022 - permalink

Tyle czasu w kłamstwie… A szkoda że nie widać, bo ileż można po angielsku pisać :D

Mar 28, 2022 - permalink

Jak u was się zaczęła sprawa z napakowanymi laskami? Wy też trenujecie?

Mar 28, 2022 - permalink

Osobiście,nioe trenuje, tak przed covidem ostatnio na siłowni byłem i narazie jeszcze nie wróciłem. U mnie nie wiem nawet jak do tego doszło ze pokochałem umięsnione kobiety, może za dzieciaka miał na to wpływ jakie postaci z kreskówek lubiłem heheh. Ale wiadomo normalnie cięzko spotkać takowe osoby, a w szególności jak są jeszcze wysokie, bo jeszcze takie mi się mega podobają .

Mar 28, 2022 - permalink

Od dzieciaka uwielbiam umięśnione laski. Zaczęło się chyba od komiksów i kreskówek - wiadomo. Potem jakoś tak samo poszło. Dzisiaj, można to już nazwać taką moją małą tajemną obsesją. Sam nie ćwiczę bo jestem za chudy i za leniwy by przybrać na masie. Studia i praca skutecznie zabierają czas.

Mar 28, 2022 - permalink

Ja zobaczyłem kiedyś jakiś artykuł w internecie i tak mi zostało :D Sam w sumie też nie ćwicze, bo za tym nie przepadam a czas też dosyć mocno ograniczony po studiach każdego dnia. Podobnie jak u kolegi kocham_miesnie jest to moją taką tajemnicą.

Apr 01, 2022 - permalink

Jezu, nareszcie rodacy do pogadania xd

Apr 01, 2022 - permalink

Ale ta, generalnie to mamy przejebane. W zaściankowej Polsce kobieta ma być drobna, delikatna i ważyć góra 40kg. Widać różnicę w podejściu i mentalnosci jak ktoś siedzi sporo na ig i czyta wpisy naszych ulubienic. Na Zachodzie i Południu jest jednak większa frywola. U nas nawet jak kobieta zdecyduje się na siłownię, czy zawody to trenuje głównie dół. No i generalnie nawet jak się spotka jakąś wyższą, bardziej umięśnioną to jakoś tak dziwnie spytać, czy napnie mięśnie, czy lubi dominację etc. Może to tylko moje odczucia i wcale tak nie jest w całym kraju, tylko takie jest moje otoczenie. Aczkolwiek widziałem kiedyś wpis "jednego z nas" na anonimowych wyznaniach no i nie przyjęli go zbyt ciepło.

Apr 01, 2022 - permalink

Mam dosyć zbliżone zdanie. Strasznie ciężko znaleźć dziewczyne/kobiete, która sporo ćwiczy i ma dobrze rozwiniętą zarówno góre jak i dół. A to, że zarówno kobiety, które są mocniej umięśnione jak i osoby, którym sie to podoba w naszym kraju są po prostu jakoś obrażane czy są wyśmiewane to w sumie standard tutaj. Choć akurat mam wrażenie, że w ostatnich latach co raz więcej kobiet/dziewczyn zaczęło ćwiczyć.

Apr 01, 2022 - permalink

Też odnosze takie wrażenie, że wiecej dziewczyn u nas ciągnie do sportów sylwetkowych, czy też trójboju. Ale niestety na ulicach tego nie widać.

Apr 01, 2022 - edited Apr 02, 2022 - permalink

Nie wiem jak wy, ale ja w tym siedzię od jakiś 7 lat i na szczęśćie powolutku zmienia się na lepsze. Mam koleżankę, która ma wyjebane na te bzdury, że nie może ćwiczyć, bo będzie wyglądać zbyt męsko. No i wiadomo, Anna Mroczkowska, jej podopieczne i oczywiście istny ewenement w osobie Justyny Rudnickiej w pełnej okazałości na zdjęciu poniżej.

Niestety w dalszym ciągu trudno oczekiwać jakiejś krajowej sceny sesji, czy w ogóle zaakceptowania dominacji kobiety w związku. Polecam obserwować dziewczyne gimpera (https://www.instagram.com/xsheeya/). Jest zwyczajnie mocno fit, nie jest jakimś muskularnym potworem, a zlatują się typki co ją wyśmiewają i prześladują. Nic dziwnego, że wiele dziewczyn jest tłamszone przez takie środowisko.

Zresztą zachęcam też do refleksji odnośnie polskiego społeczeństwa jako takiego i co to o nim mówi xddd Facet to ma być Pudzian, a baba to ma być Rubik, inaczej to plugastwo. Nóż się w kieszeni otwiera.

Apr 02, 2022 - permalink

Annke, obserwuje od paru lat, inne zawodniczki z Polski, a Justyna tonszacun za do co robi i za to jak chce wyglądać, o ile się nie mylę ona teraz na mocnej masie jest 85 kg bodajrze. Ale Polacy lubią wyzywać umiesnione kobiety od tego ze wygladaja jak Pudzian i że w ogóle nie kobiece itp. A ja się dziwię czy Ci co tak piszą poprostu się takowych kobiet boją?🤔

Apr 02, 2022 - permalink

Jakie typy sylwetki preferujecie? Fitness, Physique? Bodybuilding?

Apr 02, 2022 - permalink

Zalezy od ogólnej prezencji, wiadomo oprócz miesni zwracam uwagę również na twarz, co raczej nie jest dziwne. Ale jak poprostu zbyt się zepsuję chemią to raczej powiem nie. Ale jeśli jest nadal ładna i przy tym już z tej najwyższej kategori to jak najbardziej. Ogólnie najbardziej zwracam uwagę na plecy i barki xd

« first < prev Page 1 of 6 next > last »